Etapy rekrutacji

Na proces rekrutacji składają się trzy odrębne etapy: wstępna selekcja, wywiad telefoniczny oraz rozmowa kwalifikacyjna.

  1. Wstępna selekcja. Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, które najlepiej spełniają kryteria wymienione w ogłoszeniu. Na tym etapie zwracamy uwagę na informacje dotyczące historii zatrudnienia, znajomości języków obcych oraz wykształcenia.
  2. Wywiad telefoniczny. Z wybranymi kandydatami przeprowadzamy krótką rozmowę telefoniczną, podczas której pytamy o motywację do podjęcia pracy oraz o konkretne informacje na temat doświadczenia i oczekiwań aplikanta wobec przyszłego pracodawcy.
  3. Rozmowy kwalifikacyjne. Jest to ostatni etap rekrutacji, do którego zapraszamy najlepszych kandydatów.

Osoby, które pomyślnie przeszły proces rekrutacji, zapraszane są do współpracy która rozpoczyna się kilkudniowym okresem wdrożenia w centrali firmy w Międzychodzie. Koszty podróży oraz pobytu są opłacane przez pracodawcę i jest to czas przeznaczony na włączenie nowego pracownika w strukturę organizacyjną, zapoznanie go z zasadami i procedurami pracy, a także z celami firmy i jej kulturą.

Możliwość komentowania jest wyłączona.