Możliwości rozwoju

Doceniamy potencjał osób, z którymi podejmujemy współpracę oraz wspieramy ich wszechstronny rozwój. Nasi pracownicy zgodnie z kwalifikacjami zajmują stanowiska w ramach wyspecjalizowanych działów, oferujących odrębne ścieżki kariery. W zależności od indywidualnych predyspozycji i aspiracji konkretnej osoby, angażujemy ją w działania ważne z punktu widzenia organizacji i jednocześnie dające jej możliwość poszerzania wiedzy i kompetencji.

Najliczniejszą grupę pracowników stanowią spedytorzy. Dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie w branży oferujemy pracę na stanowisku młodszego spedytora. Wraz ze stażem pracy oraz wzrostem efektywności dajemy szansę awansu na stanowisko spedytora i starszego spedytora. Spośród najlepszych pracowników wyławiamy tych najbardziej utalentowanych, którym powierzamy stanowiska liderów zespołów. Kandydaci zainteresowani pozyskiwaniem nowych klientów mogą się realizować w rozwijaniu sprzedaży naszych usług, prowadząc rozmowy handlowe z kontrahentami z Polski i zagranicy.

Jesteśmy partnerem biznesowym dla wielu międzynarodowych firm. Nasi pracownicy współpracują z klientami i podwykonawcami zleceń z terenu całej Unii Europejskiej. Utrzymując codzienny kontakt z przedstawicielami zagranicznych organizacji, jak również biorąc udział w międzynarodowych targach branżowych, mają możliwość rozwijania praktycznych umiejętności językowych i biznesowych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.