O nas

Firma zarządzana jest przez specjalistów z obszaru logistyki, którzy o transporcie i spedycji wiedzą wszystko. Wiedza ta została wykorzystana do stworzenia profesjonalnie zarządzanej firmy spedycyjnej, która dla swoich Klientów realizuje każdego rodzaju zlecenia transportowe, zachowując przy tym konkurencyjne warunki.

Zespół firmy liczy kilkadziesiąt osób, które odpowiadają za obsługę zleceń naszych Klientów. Dzięki wdrożeniu systemu zarządzania jakością  możemy gwarantować naszym Klientom stałą i wysoką jakość usług. Dowodem naszej wysokiej jakości usług jest z roku na rok rosnąca liczba Klientów oraz nagrody i certyfikaty przyznane naszej firmie. Rozwijamy naszą firmę poprzez ciągłe doskonalenie procesów zarządzania i obsługi Klientów. Dzięki ciągłej dbałości o jakość obsługi, nasi Klienci mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie powierzając nam swoje ładunki.
Posiadamy wszystkie wymagane prawem licencje i certyfikaty oraz ubezpieczenia na kwotę 250 000 EUR.
Współpracując z naszą firmą, macie Państwo pewność, iż powierzone nam ładunki dotrą bezpiecznie i terminowo do miejsca przeznaczenia.

Nagrody i wyróżnienia >

Możliwość komentowania jest wyłączona.